Універсальна алюмінієва модель велосипеда розрахована на жінок і чоловіків зростом від 165 до 185 см. За допомогою сідла і керма, що регулюється, можна налаштувати велосипед саме під Ваш зріст.
Жорстка вилка забезпечує хороший накат по асфальту або добре укоченому грунту. Пряма посадка та м'яке сідло зробить вашу поїздку комфортнішою. Велосипед оснащений швидкісною планетарною втулкою Нексус 3 від бренду Shimano. Цих швидкостей буде достатньо для їзди містом чи сільською місцевістю.
Колеса 28-го діаметра з подвійним алюмінієвим ободом та покришками фірми Wanda. На велосипед встановлені багажник, крила, кошик та підніжка.
Характеристики:
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Міські |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Руль | сталь, хромований, North Road, 560мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Задній перемикач | Shimano Nexus (Planetary hub) |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Ножне |
| Втулка задня | Shimano Nexus 3 швидкості, планетарна, ножні гальма |
| Шини | Wanda 700x40c |
| Сідло | комфортне з пружинами |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); повнорозмірні брудозахисні крила; корзина |
| Вага (кг) | 15.9 |
| Призначення | По місту |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 28" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Винос | сталь, регулюється по висоті |
| Шатуни | Сталь квадрат 40Т |
| Ручки перемикання | Shimano Nexus 3 (гріпшіфт) |
| Ланцюг | KMC S-1 Захист від корозії |
| Переднє гальмо | Обідне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Гальма | задній ножний (гальмівна втулка)/передній ручний |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Багажник | сталевий, трубчастий, посилений, вантажопідйомність 25кг |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 165-185 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | вантажність 25 кг | трубчастий | посилений | стою |
| Педалі | на кульковому підшипнику | Пластикові платформи із зачепами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 888 ₴
