Ця модель підходить як жінкам, так і чоловікам. По зросту підійде для людей від 155 до 170 см.
Рама, вилка і кермо зроблені з міцної сталі, він одношвидкісний, шістка та ланцюг захищені щитком, щоб не попадав одяг. Стоїть заднє ножне гальмо і переднє обіднє. Задня втулка виготовлена в Чехії, сталева, каретка захищена від вологи та пилу.
На велосипед встановлені багажник, кошик, крила від бруду та підніжка. На такому велосипеді можна встановити на багажник дитяче крісло, але важливо пам'ятати, що гранична вага 25 кг.
Характеристики:
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Міські |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Ножне |
| Втулка задня | Velosteel (Чехія) сталь, гальмівна, 14G, 36H, 21T |
| Шини | Wanda 26*2.0, дорожній протектор |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); повнорозмірні брудозахисні крила; дзвінок |
| Вага (кг) | 15.9 |
| Призначення | По місту |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 26" |
| Рама | високоміцна сталь |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Винос | сталь, регулюється по висоті |
| Шатуни | сталь, 36T. З захистом від потрапляння одягу |
| Ланцюг | KMC C-1 |
| Переднє гальмо | Обідне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Гальма | задній ножний (гальмівна втулка)/передній ручний |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Багажник | сталевий, трубчастий, посилений, вантажопідйомність 25кг |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 155-170 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Рік випуску | 2022 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Розмір рами | 17" |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 15,9 |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 26" |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Покришки | Wanda 26*2.0, дорожній протектор |
| Рама | високоміцна сталь |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Тип гальм | Ножний; Водні |
| Гальма | задній ножний (гальмівна втулка)/передній ручний |
| Цепь | KMC C-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 961 ₴
