Leon GR-80 - це гравійний велосипед який приємно здивує своєю динамікою, керованістю та комфортом.
Байк зібраний на алюмінієвій рамі з внутрішньою проводкою тросів та карбоновою вилкою, вага складає всього 11,8 кг. Встановлено спрощену топову трансмісію 1х10 від бренду MICROSHIFT. За безпеку відповідають двопоршневі механічні гальма Nutt S5; накат забезпечать 28” діаметр коліс з безкамерними покришками MAXXIS Rambler. Модель оснащена спортивним сідлом серії DDK-2605.
Велосипед має велику кількість бонок, передбачених для встановлення фляготрисачів, багажників, сумок та інших аксесуарів.
Характеристики:
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Туристичні (гібриди) |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | S (160-170см); M (170-180см); L (181-193см) |
| Руль | Zoom, алюмінієвий, батований, 31.8мм, S,M – L400мм, Size L – L440мм |
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
| Шатуни | PROWHEEL CHARM-FD04S 40T L175мм |
| Касета/трещітка | Microshift CS-H104 11-48T 10-к |
| Ланцюг | KMC X10 |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | ARC MT-005R алюміній, 28H, метал 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Гальма | Nutt S5 160/160мм, дискові механічні |
| Сідло | Спортивне DDK-2605 |
| Вага (кг) | 11.8 |
| Призначення | Всюди |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 28" |
| Рама | Алюміній, батовані труби, розмір S, M, L |
| Вилка | Карбон, жорстка |
| Рульова колонка | FEIMING FP-H869T 1-1/8 - 1-1/2" |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Ручки перемикання | Microshift SB-M100A R10, дуали |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | ARC MT-005F алюміній, 28H, метал 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Ободи | алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Підсідельний штир | Zoom, алюмінієвий, 350 мм, діам.: 27,2 мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 170-180; |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | FeiMing сталева нековзна рамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 925 ₴
