Велосипед ST 29" Discovery RIDER AM DD 2022
Характеристики:
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 21" |
| Руль | Ергономічний тип. Високоміцна сталь. Ширина 640мм |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Задній перемикач | SUNRUN 7-ск |
| Касета/трещітка | 7ск - індексна |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Шини | Wanda 29x1,95 |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 180-195 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | високоміцна сталь |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Каретка | Разборная, квадрат |
| Передній перемикач | SUNRUN QD-35 |
| Ручки перемикання | Sypo AC-N08, моноблоки |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Гальма | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Вага (кг) | 18 |
| Призначення | Всюди |
| Вага велосипедиста, кг | до 90 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 262 ₴
