Передтоповий гірський велосипед лінійки Leon – ідеальне поєднання стилю та якості.
Відмінно підійде для регулярного використання як по місту, так і за його межами.
Зібраний на полегшеній алюмінієвій рамі з внутрішньою проводкою тросів за технологією батування та гідроформінгу для максимальної міцності та полегшення байка. Встановлено повітряно-олійну вилку Suntour RAIDON, яка відмінно згладить усі нерівності бездоріжжя. Десяти швидкісна трансмісія від Microshift гарантує просте та плавне перемикання на будь-якому рельєфі.
За гальмування відповідають ефективні гідравлічні гальма Tektro HD-M285. Колеса оснащені надійними ARC втулками на промислових підшипниках, а хороше зчеплення забезпечать покришки Maxxis IKON.
Характеристики:
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 21" |
| Руль | Алюмінієвий, райзер баттірованний, д. 31,8мм, ш. 720мм |
| Винос | Алюміній 50мм |
| Шатуни | Prowheel CHARM 36T 175mm, порожня вісь |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT SL-M760-R R10 |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дисковие гідравлічне |
| Втулка задня | ARC MT-005R алюміній, метал 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Шини | Maxxis IKON 29*2,2 |
| Підсідельний штир | Kalloy, 400 мм, діам.: 31,6 мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Призначення | По пересіченій місцевості |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | Алюмінієва, батована, сплав 6061, гідроформовані труби, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | SR Suntour XCR 32 AIR, повітряна пружина, хід 100мм, локаут, регулювання відскоку |
| Рульова колонка | 1,1/8-1,5" |
| Каретка | Prowheel PW-BB73+ на виносних підшипниках |
| Задній перемикач | Microshift ADVENT X RD-M6205GM |
| Касета/трещітка | Microshift CS-H104 11-48T |
| Ланцюг | KMC X10 |
| Переднє гальмо | Дискове гідравлічне |
| Втулка передня | ARC MT-005F алюміній, метал 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Ободи | алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Гальма | Tektro HD-M285 160/160мм, дискові гідравлічні |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Вага (кг) | 13.4 |
| Підходить на зріст, см | 180-195 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | FeiMing сталева нековзна рамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 760 ₴
