Топовий гірський велосипед лінійки Leon, відмінно підійде для аматорських покатушок або змагань.
Зібраний на алюмінієвій рамі за технологією баттування та гідроформінгу, згодом байк має міцність і невелику вагу в 13.4 кг. Встановлено повітряно-олійну вилку Suntour RAIDON з чудовим ходом у 100 міліметрів, є регулювання відскоку та локаут блокування. Трансмісія 1х11 від бренду Microshift встановлена за сучасними мірками і має відмінне передатне число. Контроль швидкості порадують гідравлічні гальма Tektro, а накатом коліс промислові підшипники ARC з покришками Maxxis IKON.
На велосипеді є велика кількість бонок для встановлення фляготримачів, багажників, сумок та інших аксесуарів, особливо актуально для далеких або активних поїздок.
Характеристики:
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Руль | Алюмінієвий, райзер баттірованний, д. 31,8мм, ш. 720мм |
| Винос | Алюміній 50мм |
| Шатуни | Prowheel CHARM 36T 175mm, порожня вісь |
| Ручки перемикання | Microshift XCD SL-M861R 11sp |
| Кількість швидкостей | 11 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дисковие гідравлічне |
| Втулка задня | ARC MT-005R алюміній, метал 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Шини | Maxxis IKON 29*2,2 |
| Підсідельний штир | Kalloy, 400 мм, діам.: 31,6 мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Призначення | По пересіченій місцевості |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | Алюмінієва, батована, сплав 6061, гідроформовані труби, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | SR Suntour RAIDON, повітряна пружина, хід 100мм, локаут, регулювання відскоку |
| Рульова колонка | 1,1/8-1,5" |
| Каретка | Prowheel PW-BB73+ на виносних підшипниках |
| Задній перемикач | Microshift XCD RD-M865M |
| Касета/трещітка | Microshift XLE CS-H113 11-46T |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Переднє гальмо | Дискове гідравлічне |
| Втулка передня | ARC MT-005F алюміній, метал 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Ободи | алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Гальма | Tektro HD-M285 160/160мм, дискові гідравлічні |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Вага (кг) | 13.4 |
| Підходить на зріст, см | 173-185 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | FeiMing сталева нековзна рамка |
- Ціна: 37 674 ₴
