Впевнений середній клас гірського велосипеда у лінійці Леон. Практична трансмісія, якісні гальма та гарний накат це все TN-80. Підійде для аматорських прогулянок та тренувань.
Хардтейл зібраний на алюмінієвій рамі з полірованими швами та внутрішньою проводкою тросів, надаючи витонченого вигляду та невеликої ваги в 15.5 кг. Це набагато менше від сталевих аналогів.
Трансмісія оснащена 24-швидкісною трансмісією від Microshift і має великий діапазон передач, переважним для далеких поїздок. Встановлено пружинно-масляну вилку, яка згладить дорожні недоліки. 29” діаметр коліс із втулками на промислових підшипниках порадують накатом, а гідравлічні гальма – чуйністю.
Характеристики:
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17.5" |
| Руль | Алюмінієвий, райзер, баттірований, д. 31,8мм, ш. 660мм |
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
| Шатуни | PROWHEEL MPE-301P 42/32/22 170мм |
| Задній перемикач | Shimano RD-M3000, Acera |
| Касета/трещітка | Shimano CS-HG200-8 12-32T, касета |
| Ланцюг | KMC Z8 |
| Переднє гальмо | Дискове гідравлічне |
| Втулка передня | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Гальма | Tektro HD-M285 160/160мм, дискові гідравлічні |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Вага (кг) | 15.5 |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | алюміній, сплав 6061, гідроформовані труби, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | SR Suntour XCT, ход 100мм, гідравлічний локаут |
| Рульова колонка | FEIMIN FP-H868P, 1,1/8, полуiнтегрована |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 |
| Ручки перемикання | Shimano SL-M315, манетки |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дисковие гідравлічне |
| Втулка задня | ARC MT-001R, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Шини | CST C-1820 29*2,1 універсальний протектор |
| Підсідельний штир | Zoom, алюминиевый, 400 мм, д. 30,4мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Підходить на зріст, см | 165-178 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | FeiMing сталева нековзна рамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 001 ₴
