Велосипед 26" Discovery TRON AM2 DD 2022
Характеристики
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Двопідвіс |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | сталь |
| Рама | Надмiцна сталь |
| Руль | Ергономічного типу. Надміцна сталь. Ширина 680мм |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Задній перемикач | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Касета/трещітка | 14-28 7-ск |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Шини | Wanda 26X2.10 універсальний протектор |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 275*162mm Discovery |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); брудозахисні крила |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 150-170 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 26" |
| Розмір рами | 15" |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L |
| Ручки перемикання | L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки) |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Гальма | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Вага (кг) | 17,2 |
| Призначення | По пересіченій місцевості |
| Вага велосипедиста, кг | до 100 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 262 ₴
