Легкий дитячий велосипед, з алюмінієвою рамою та трансмісією на 21 швидкість, підійде як хлопчикам, так і дівчаткам на зріст від 120 до 145 см. Модель призначена для їзди як містом, так і пересіченою місцевістю.
Рама виготовлена з алюмінію, що значно полегшує вагу велосипеда. Ручки перемикання важеля типу і задній перемикач фірми L-Twoo - якісне та практичне обладнання, аналог бюджетного Shimano.
Дискові гальма відмінно справлятимуться зі своїм завданням, а втулки на насипному підшипнику забезпечать гарний накат. Амортизаційна вилка зробить ваш велосипед практичнішим і дитина без проблем зможе долати всі нерівності, включаючи стрибки з бордюрів. У комплекті з велосипедом йдуть підніжка та катафоти.
Для більш комфортних поїздок велосипед можна доукомплектувати флягоутримувачем, брудозахисними крилами, дзвінком та ліхтариками. Є моделі передніх ліхтарів із вбудованими електронними дзвінками, що дозволить бути вашій дитині помітнішою.
Характеристики:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підліткові |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 11.5" |
| Руль | Ергономічний тип. Високоміцна сталь. Ширина 640мм |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Задній перемикач | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Касета/трещітка | 14-28 7-ск |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Шини | Wanda 24 * 1,95 універсальний протектор |
| Сідло | Комфортне, з мяким наповнювачем, розмiр: 245*155 мм |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 120-145 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 24" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L |
| Ручки перемикання | L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки) |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Гальма | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Вага (кг) | 12 |
| Призначення | Всюди |
| Вага велосипедиста, кг | до 45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
- Ціна: 9 176 ₴
