18" LEON GO - універсальний дитячий велосипед з неймовірно яскравим дизайном. Прекрасний варіант для першого велосипеда! Байк випускається в чотирьох кольорах, підійде на зріст від 103 до 118 см.
Дана модель має гарний накат та міцність, за рахунок втулок на промислових підшипниках. Для комфортних і безпечних прогулянок встановлено м'яке сідло, гумові грипси, що не ковзають, і пластикові педалі з зачепами. Має невелику вагу 7.15 кг. Зібраний на полегшеній алюмінієвій рамі, ободних гальмах та одношвидкісній трансмісії. Весь ланцюг закритий пластиковим захистом, щоб запобігти забрудненню та попаданню одягу. У комплекті йдуть катафоти та дзвінок.
Характеристики:
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Дитячі |
| Стать | Універсальний |
| Розмір рами | 9" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Руль | Алюмінієвий, "райзер" д. 31,8 мм, ш. 560мм |
| Винос | Алюминiй 60 мм |
| Шатуни | Prowheel 32T 114 mm із захистом від потрапляння одягу |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Ручки керма | Поліуретанові |
| Заднє гальмо | Обідне |
| Втулка задня | SHUNFENG SF-A213R, 20H, алюміній, пром. підшипник |
| Шини | Kenda K193, 18*1,95 дорожній протектор |
| Підсідельний штир | 220мм, діам.: 27.2мм, алюмінієвий |
| Педалі | Пластикові платформи |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 103-118 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 18" |
| Матеріал рами | алюміній |
| Вилка | алюміній, жорсткий |
| Рульова колонка | NECO H852, 1,1/8 |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Касета/трещітка | SHUNFENG SF-FW16 – 1ск, тріскачка |
| Ланцюг | KMC S1 |
| Переднє гальмо | Обідне |
| Втулка передня | SHUNFENG SF-A234F, 20H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Ободи | алюміній |
| Гальма | Winzip, V-Brake |
| Сідло | VELO VL-5100 з інтегрованим підсідельним штирем |
| Вага (кг) | 7.15 |
| Призначення | Всюди |
| Вага велосипедиста, кг | до 35 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 140 ₴
