Велосипед 29" LEON TN-90 2022 - це ідеальний вибір для новачків у гірському велоспорті. Він має легку алюмінієву раму та простий в обслуговуванні завдяки трансмісії серії Mezzo від Microshift.
Надійна пружинно-масляна вилка Suntour XCT з ходом 100мм згладжує будь-які дорожні нерівності, а механічні дискові гальма Tektro MD-M280 забезпечують точний контроль швидкості за будь-яких погодних умов. Колеса забезпечені промисловими підшипниками та подвійними ободами для збільшення міцності.
LEON TN-90 2022 має універсальний протектор на покришках CST C-1820 29*2,1, що забезпечує відмінне зчеплення на будь-якій поверхні. Велосипед має 24 швидкості, що дає змогу вибирати оптимальний режим їзди для різних ділянок маршруту. Вага велосипеда складає всього 15,6 кг, що забезпечує швидку та маневрену їзду.
Ця модель готова до їзди як асфальтом, так і грунтом, ідеально підходить для їзди по пересіченій місцевості. Велосипед має високоякісні компоненти, включаючи зручне сідло LEON, алюмінієве кермо, винос, педалі та багато іншого. Велосипед LEON TN-90 2022 - це надійний і функціональний вибір для гірських велосипедистів-початківців, гарантія на раму складає 10 років, на обладнання - 18 місяців.
Характеристки:
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 18" |
| Руль | Алюмінієвий, райзер, баттірований, д. 31,8мм, ш. 660мм |
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
| Шатуни | PROWHEEL MPE-301P 42/32/22 170мм |
| Задній перемикач | Shimano RD-M310 Altus |
| Касета/трещітка | Shimano CS-HG200-8 12-32T, касета |
| Ланцюг | KMC Z8 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Гальма | Tektro MD-M280 160/160мм, дискові механічні |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем LEON |
| Вага (кг) | 15.6 |
| Призначення | По пересіченій місцевості |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | алюміній, сплав 6061, гідроформовані труби |
| Вилка | SR Suntour XCT, ход 100мм, гідравлічний локаут |
| Рульова колонка | NECO H148, 1,1 / 8, напівінтегрована |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 |
| Ручки перемикання | Shimano ST-EF500 (моноблоки) |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | ARC MT-001R, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Шини | CST C-1820 29*2,1 універсальний протектор |
| Підсідельний штир | Zoom, алюминиевый, 400 мм, д. 30,4мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 170-182 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | FeiMing сталева нековзна рамка |
- Ціна: 17 550 ₴
