Маневрений та легкий у використанні байк, який стане чудовим варіантом для міських покатушок та невеликих подорожей. Дана модель має невелику вагу 13.5 кг.
За рахунок полегшеної алюмінієвої рами та 28” коліс гібрид забезпечить вам швидку швидкість та динамічність. А 24-х швидкісний групсет від виробника Microshift допоможе легко долати затяжні спуски та підйоми. Існує додаткова можливість зміни передавальних за рахунок розбірного шатуна.
Характеристики:
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Туристичні (гібриди) |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Руль | Алюмінієвий, "флет", батований, д. 31,8мм, ш. 640мм |
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
| Шатуни | PROWHEEL BURNER-201P 28-38-48 175мм з захистом вiд попадiння одягу |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M36L |
| Касета/трещітка | Shimano CS-HG200-8 12-32T, касета |
| Ланцюг | KMC Z8 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Ободи | Алюмiнiй, подвiйний, пiстонiрований |
| Гальма | Tektro MD-M280 160/160мм, дискові механічні |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем LEON |
| Вага (кг) | 13.5 |
| Підходить на зріст, см | 170-185; |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 28" |
| Рама | алюміній, сплав 6061, гідроформовані труби |
| Вилка | алюміній, жорсткий |
| Рульова колонка | NECO H148, 1,1 / 8, напівінтегрована |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | Microshift FD-M22 |
| Ручки перемикання | Microshift TS39-8 L3 R8 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | ARC MT-001R, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Шини | CST C-1446 700*40c |
| Підсідельний штир | Zoom, алюминиевый, 400 мм, д. 30,4мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 288 ₴
