Велосипед AL 20" Formula BLACKWOOD AM Vbr 2022
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дитячі |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 11.5" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 600 мм д.25,4 мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Задній перемикач | Shimano RD-TY21GS, 7k |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 20" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Винос | Алюминiй 60 мм |
| Шатуни | Prowheel , 32T с защитой от попадания одежды |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 991 ₴
