Дитячий велосипед зі сталевою практичною рамою, амортизаційною вилкою, дисковими гальмами та простою трансмісією на 21 швидкість. Відмінно підійде як хлопчикам, так і дівчаткам на зріст від 125 до 150 см.
Велосипед призначений для їзди як асфальтом так і грунтом.
Рама та вилка виконані з високоміцної сталі, що робить велосипед практичним, але й водночас важким у порівнянні з алюмінієвими моделями. Задній, передній перемикачі та ручки перемикання бюджетні, китайського виробника SunRun. Непогані, але якщо ваша дитина активна і їй цікаво користуватися всіма швидкостями і це будуть регулярні поїздки, краще розглянути велосипед з трансмісією Shimano.
Дискові механічні гальма зроблять поїздку не тільки комфортною, а й безпечною.
У комплекті з велосипедом йде підніжка та катафоти.
Для комфортніших поїздок велосипед можна доукомплектувати дзвінком, сумочкою та ліхтариками. Є моделі передніх ліхтарів із вбудованими електронними дзвінками, що дозволить бути вашій дитині більш помітною, та фляготримачем.
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підліткові |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | сталь |
| Рама | високоміцна сталь |
| Руль | Ергономічного типу. Надміцна сталь. Ширина 600 мм |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Задній перемикач | SUNRUN 7-ск |
| Касета/трещітка | 7-ск 14-28, индексная |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Шини | Wanda 24x1,95 |
| Сідло | Комфортне, з мяким наповнювачем, розмiр: 245*155 мм |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 130-150 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 24" |
| Розмір рами | 11.5" |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Каретка | Разборная, квадрат |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A |
| Ручки перемикання | Sypo AC-N08, моноблоки |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Гальма | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Вага (кг) | 16,3 |
| Призначення | Всюди |
| Вага велосипедиста, кг | до 55 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
- Ціна: 7 020 ₴
