Велосипед 24" FORMULA BLACKWOOD AM DD обладнаний 24-дюймовими колесами з покришками Wanda 24*1,95 з універсальним протектором, що забезпечують відмінну прохідність по будь-якій поверхні. Втулки переднього і заднього колеса виготовлені зі сталі, оснащені шариковими підшипниками і мають усилені литі фланці 14G 36H для додаткової міцності.
Модель має універсальний розмір рами 12,5" і підходить для велосипедистів з ростом від 125 до 145 см, вагою до 75 кг.
Цей велосипед - хардтейл, що значить, що він має тверду задню частину рами, але оснащений амортизованою вилкою, що дозволяє згладити нерівності доріг і забезпечує комфорт під час їзди.
Велосипед має 21 швидкість з переднім і заднім переключателями від компанії Shimano, відомої своїми надійними та ефективними компонентами.
Зручність сідла з м'яким наповнювачем і ергономічний руль забезпечують комфорт протягом всієї поїздки, а механічні дискові гальма на передньому та задньому колесі гарантують безпеку і точне гальмування в будь-яких погодних умовах.
| Тип | Гірські; Підліткові |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Діаметр коліс | 24" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Винос | Алюминiй 60 мм |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Касета/трещітка | 7-ск 14-28, индексная |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Шини | Wanda 24 * 1,95 універсальний протектор |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 245*155mm |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 125-145 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 12.5" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 600 мм д.25,4 мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A |
| Ручки перемикання | Shimano ST-EF500 (моноблоки) |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, ексцентрик |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Гальма | дискові 160/160 |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Вага (кг) | 14.1 |
| Призначення | Всюди |
| Вага велосипедиста, кг | до 75 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
- Ціна: 9 300 ₴
