Велосипед CR-MO STEEL 28" LEON TR-90 DD 2022 - це топовий туристичний велосипед, здатний пройти тисячі кілометрів на будь-якому покритті. Він доступний у трьох розмірах (S,M,L), які підходять для зросту від 160 до 193 см, і важить всього 13 кг. Це перша модель торгової марки Leon, виконана на жорсткій рамі і вилці з хром-молібденової сталі, що забезпечує комфорт використання велосипеда на нерівних поверхнях.
Турінг оснащений трансмісією від MICROSHIFT серії R9 (відповідає Shimano Sora) з розрахунком 2х9, спеціально призначених для туризму, що гарантує їх чітку роботу та відмінну ергономіку. Колеса на промислових підшипниках обуті в покришки Maxxis з універсальним протектором, який підходить для будь-якого типу покриття. За швидке та ефективне гальмування відповідають дискові механічні гальма Nutt S5 з двома рухомими колодками.
Велосипед також оснащений алюмінієвим багажником з вантажопідйомністю до 7 кг, що дозволяє перевозити особисті речі під час тривалих поїздок. Вага велосипедиста з вантажем не повинна перевищувати 110 кг. Гарантія на раму складає 10 років, на компоненти - 18 місяців.
Велосипед CR-MO STEEL 28" LEON TR-90 DD 2022 є оптимальним вибором для тих, хто шукає туристичний велосипед високої якості та комфорту, який буде служити багато років.
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Туристичні (гібриди) |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | S (160-170см); M (170-180см); L (181-193см) |
| Руль | Zoom, алюмінієвий, батований, 31.8мм, S,M – L400мм, Size L – L440мм |
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
| Шатуни | PROWHEEL RPL-521 46-30T 172.5мм |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-R43M |
| Касета/трещітка | MICROSHIFT CS-H092 9-к 11-34T |
| Ланцюг | KMC X9 |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | ARC MT-005R алюміній, 28H, метал 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Шини | Maxxis складана 700x38c Rambler, EXO/TR/TANWALL 60TPI |
| Підсідельний штир | Zoom, алюмінієвий, 350 мм, діам.: 27,2 мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Вага (кг) | 13 |
| Підходить на зріст, см | 160-170; 170-180; 181-193 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 28" |
| Рама | Хром-молебденова сталь, розмір S, M, L |
| Вилка | Хром-молебденова сталь, жорстка |
| Рульова колонка | NECO H282, 1,1/8 |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | MICROSHIFT FD-R352 |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT SB-R492 L2 R9, дуали |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | ARC MT-005F алюміній, 28H, метал 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Ободи | алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Гальма | Nutt S5 160/160мм, дискові механічні |
| Сідло | Спортивне DDK-2605 |
| Багажник | алюмінієвий, вантажопідйомність 7кг |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | алюмінієвий, вантажність 7 кг |
| Педалі | FeiMing сталева нековзна рамка |
- Ціна: 35 381 ₴
