Гірський велосипед зі сталевою рамою, амортизаційною вилкою, дисковими гальмами та 21 швидкісним групсетом. Відмінно підійде для поїздок як містом, так і пересіченою місцевістю. Модель йде у трьох ростовках:
15” рама підходить до зростання від 145 до 165 див.;
Рама та амортизаційна вилка велосипеда виконана з високоміцної сталі, що робить велосипед, з одного боку надійним, а і з іншого важчим за алюмінієві аналоги. У 2022 році велосипед отримав нове якісне навісне обладнання компанії L-TWOO та зажив новими фарбами. 21 швидкісна трансмісія, дозволяє без будь-яких проблем заїжджати на різні гірки та височини. Дискові механічні гальма зроблять поїздку не тільки комфортною, а й безпечною.
Велосипед розрахований на велосипедиста вагою 110 кг. У комплекті з велосипедом йде підніжка, брудозахисні крила та катафоти.
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15"; |
| Руль | Ергономічного типу. Надміцна сталь. Ширина 680мм |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Задній перемикач | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Касета/трещітка | FALCON 14-28 7-шв |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Шини | Wanda 20x2,125 |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 275*162mm Discovery |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); брудозахисні крила |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 140-165; |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 26" |
| Рама | високоміцна сталь |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L |
| Ручки перемикання | L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки) |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Гальма | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Вага (кг) | 17,1; |
| Призначення | Всюди |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
- Ціна: 7 371 ₴
