Впевнений середній клас гірських велосипедів. Відмінно підійде для покатушок по місту та бездоріжжю. Модель випускається у двох ростовках, з розрахунком на зріст від 165 до 195 см. Для цих типів велосипедів має досить невелику вагу – 15.4 кг., що значно менше за сталеві аналоги.
Зібраний на полегшеній алюмінієвій рамі з внутрішньою проводкою тросів та полірованими швами. Встановлена універсальна 18-швидкісна трансмісія від Microshift, яка підійде як для ближніх, так і далеких дистанцій. Колеса 29” діаметра порадують накатом та прохідністю. Чудовий хід за будь-яким видом покриття додасть пружинно олійна вилка з ходом 100мм, а контроль швидкості забезпечать надійні гідравлічні гальма з ротором 160мм.
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17.5"; 19"; 21" |
| Руль | Алюмінієвий, райзер, баттірований, д. 31,8мм, ш. 660мм |
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
| Шатуни | Prowheel RAID-501 22-36 170мм |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M46L |
| Касета/трещітка | MICROSHIFT CS-H092 9-к 11-36T |
| Ланцюг | KMC Z9 |
| Переднє гальмо | Дискове гідравлічне |
| Втулка передня | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Ободи | алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Гальма | Tektro HD-M285 160/160мм, дискові гідравлічні |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Вага (кг) | 15.4 |
| Підходить на зріст, см | 165-178; 173-185; 180-195 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | алюміній, сплав 6061, гідроформовані труби, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | SR Suntour XCM, хід 100мм, гідравлічний локаут |
| Рульова колонка | FEIMIN FP-H868P, 1,1/8, полуiнтегрована |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | MICROSHIFT FD-M292 |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT TS39-29 L2 R9 |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дисковие гідравлічне |
| Втулка задня | ARC MT-001R, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Шини | CST C-1820 29*2,1 універсальний протектор |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий, 400 мм, діам.: 30,4мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Призначення | По пересіченій місцевості |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 929 ₴
