Гірський МТВ велосипед високого рівня, із сучасною геометрією та трансмісією, яка дозволить не тільки динамічно їздити лісовими стежками, а й підійде для повсякденної їзди. Вага байка складає 15.4 кг, випускається у трьох ростовках і відмінно підійде на зріст від 165 до 195 см.
Зібраний на алюмінієвій рамі з внутрішньою проводкою тросів і з сучасною трансмісія 1Х10 від Microshift. Встановлена пружинно-масляна вилка з ходом в 100мм - цього буде достатньо, щоб комфортно почуватися на нерівних поверхнях. За контроль швидкості відповідають гідравлічні гальма, які не потребують частого обслуговування та мають гарну чуйність. 29” діаметр коліс порадує відмінним накатом завдяки промисловим підшипникам та динамічності.
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17.5"; 19"; 21" |
| Руль | Алюмінієвий, райзер, баттірований, д. 31,8мм, ш. 660мм |
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
| Шатуни | Prowheel CHARM 36T 175мм |
| Ручки перемикання | MICROSHIFT SL-M760-R R10 |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дисковие гідравлічне |
| Втулка задня | ARC MT-001R, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Шини | CST C-1846 29*2,10 універсальний протектор |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий, 400 мм, діам.: 30,4мм |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Призначення | По пересіченій місцевості |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | алюміній, сплав 6061, гідроформовані труби, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | SR Suntour XCM, хід 100мм, гідравлічний локаут |
| Рульова колонка | FEIMIN FP-H868P, 1,1/8, полуiнтегрована |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M62L |
| Касета/трещітка | MICROSHIFT CS-H103 11-42T |
| Ланцюг | KMC X10 |
| Переднє гальмо | Дискове гідравлічне |
| Втулка передня | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Ободи | алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Гальма | Tektro HD-M285 160/160мм, дискові гідравлічні |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Вага (кг) | 15.4 |
| Підходить на зріст, см | 165-178; 173-185; 180-195 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 840 ₴
