Міський велосипед з планетарною втулкою підходить для чоловіків і жінок зростом 165-185 см. Сталева занижена рама дозволяє легко сідати на велосипед.
Кермо і підсідельний штир можна виставити під ваш зріст для комфортної поїздки. Тришвидкісна втулка бренду Фалькон 3 забезпечує легке пересування містом, або дорогою де зустрічаються невеликі підйоми або гірки.
На велосипеді встановлені повнорозмірні крила, кошик, підніжка та багажник вантажопідйомністю до 25 кг. Колеса 28” на подвійному алюмінієвому обід з покришкою від фірми Ванда.
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Міські |
| Діаметр коліс | 28" |
| Рама | високоміцна сталь |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Винос | сталь, регулюється по висоті |
| Шатуни | сталь, 36T. З захистом від потрапляння одягу |
| Ручки перемикання | Falcon 3 (грипшифт) |
| Ланцюг | KMC C-1 |
| Переднє гальмо | Обідне |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Гальма | задній ножний (гальмівна втулка)/передній ручний |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Багажник | сталевий, вантажопідйомність 15кг |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 165-185 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Задній перемикач | Falcon 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Ножне |
| Втулка задня | Планетарная Faclon 3 швидкості |
| Шини | Wanda 700x40c |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); повнорозмірні брудозахисні крила |
| Вага (кг) | 17.9 |
| Призначення | По місту |
| Вага велосипедиста, кг | до 130 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 755 ₴
